- edit-gallery-wsx5

GALÉRIA WEBOVÝCH STRÁNOK WEBSITE X5
Aktuálne prihlasený užívateľ :
*******
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Ak chcete pridať svoje webové stránky do galérie prečítajte si nasledovnú informáciu.
Galéria  webových  stránok  Website  X5  -  Podmienky používania (1).
 
  Registráciou a vstupom do “Galéria webových stránok Website X5 ” (ďalej len “my”, “nás”, “náš”, “Galéria Wsx5”, “http://editor-gallerie-wsx5.salling.sk”), súhlasíte s právnym vymedzením nasledujúcich podmienok.  Ak nesúhlasíte s právnym vymedzením všetkých nasledujúcich podmienok, potom sa prosím neregistrujte a nevstupujte a/alebo nepoužívajte “Galéria Wsx5”.

 Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť akékoľvek podmienky používania tohto prehliadača , pričom urobíme všetko preto, aby sme Vás o týchto zmenách informovali, avšak bude vhodné, ak tieto podmienky budete pravidelne kontrolovať počas používania “Galéria Wsx5” a to z dôvodu, že musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok, ktoré budú aktualizované a/alebo upravené.
 
 Ďalej súhlasíte s tým, že nebudete do "Galéria Wsx5" umiestňovať názvy a náhľady webových stránok obsahujúce urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované, hazardné alebo  akékoľvek iné materiály, ktoré môžu porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy, či v ktorej sa nachádza “Galéria Wsx5” alebo medzinárodné právo.
 
Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením Vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované.  Vaša IP , geografická a emailová adresa , telefónne číslo   sú  zaznamenávané na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok.
 (c) 2016 - 2017 Šaling Ladislav , Poprad , Slovenská republika , EU
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky